हाम्रो नेपाली पार्टी


उम्मेदवारहरु

जिल्ला प्रतिनिधिसभा प्रदेशसभा
उदयपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
लोकेन्द्रबहादुर कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुरेश ढकाल -
- -
ओखलढुंगा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- हिराबहादुर कटवाल
झापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
ठण्डबहादुर अधिकारी
-
योगेन्द्रप्रसाद खनाल
युक्तप्रसाद भेटवाल
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
भक्तबहादुर भुजेल -
- मानप्रकाश संग्रौला
होमप्रसाद गौतम केशव बजगाई
- छवि लाल सिटौला
भोजपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
रमेशप्रसाद ओझा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
लक्ष्मीप्रसाद अधिकारी भरतकुमार ताम्राकार
मोरङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राजेन्द्रप्रसाद पौडेल
विनोदमणी भट्टराई
खगेन्द्रप्रसाद न्यौपाने
नविनकुमार विश्‍वास खवास
फिरोजकुमार साह
टेकबहादुर अधिकारी क्षेत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
केशव पौडेल -
- पुस्प राज खनाल
नन्दकुमार सरदार प्रवेश पाण्डे
- बसन्ती देवी यादव
ईश्‍वर गुरुङ -
सुनसरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
राजेश चौधरी
यज्ञबहादुर कटुवाल
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विजय कालिकोटे -
केदारप्रसाद गुरागाई -
तिलबहादुर अधिकारी सुनिताकुमारी विश्वास
नरेन्द्रबहादुर बस्नेत शिवनारायणकुमार पंडित
धनुषा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
श्रवणकुमार साह -
पर्सा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- ओम प्रकाश शर्राफ
बारा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राकेश न्यौपाने
राम प्रसाद
चन्द्रप्रकाश सुवेदी
सन्तोषकुमार गुप्ता
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मेषबहादुर ढकाल क्षेत्रि -
- -
शिवनाथप्रसाद पटेल -
संतोष कुश्‍वाहा लक्ष्‍मी नारायण महतो
महोत्तरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सुबराती मंसुर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सावीर हुसेन -
रौतहट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- किरणकुमारी साह
सप्तरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
डम्वर नारायण साह तेली
नवीन मण्डल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कन्हैयाकुमार ठाकुर खेलानन्दकुमार दास
- -
सर्लाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
वीर वंश वैठा
भवानी घिमिरे
अजितकुमार साह
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सुरेश राय
इन्द्रजीतप्रसाद महतो सुनिलप्रसाद गुप्ता
- रत्‍नेशकुमार विवेकी
सिरहा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
शिव शंकर यादव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चन्‍द्र नारायण कुशवाहा -
राज लाल यादव योगेशकुमार सिंह
काठमाडौं
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
डम्बर शाहु
कोषराज सुवेदी
द्वारिका अधिकारी
अर्चनशमशेर राणा
मधु सुदन पाठक
मुकुन्द सिलवाल
प्रबेन्द्र पोख्रेल
सुमन सायमी
ईरस श्रेष्‍ठ
१० इन्द्रबहादुर बराल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- कुमार शाही
राजकुमार तिमल्सिना अशोक खड्का
- -
- -
रामहरि अधिकारी -
- -
रबिन्‍द्र मोहन श्रेष्‍ठ -
शैलेन्द्र मान बज्राचार्य निर्वाचित सुरेशकुमार डंगोल
शैलेस रत्‍न शाक्य -
शुकु राम महर्जन राजेन्द्र महर्जन
काभ्रेपलाञ्चोक
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
ताराबहादुर कुंवर -
चितवन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
अमृत तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पृथ्वीप्रसाद चिमरिया -
- हरिराम रिमाल
दोलखा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विश्‍वनीति प्रकाशमान सिंह पाख्रिन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
नुवाकोट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सफलता बोगटी
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- दिपेश ढुंगाना
- वसन्त सापकोटा
भक्तपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
लोकेन्द्र पोखरेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नयन्द्र बास्तोला -
उद्धवकुमार घिमिरे -
मकवानपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
दिपेन्द्रचन्द ठकुरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
किशोर राना मगर किशोर अर्याल
ललितपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
सुदिन शाक्य
राजाराम तण्डुकार
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- अशोककुमार के.सी.
गंगाराम रिजाल मंगल कृष्ण श्रेष्ठ
- -
कास्की
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रमोद आचार्य
शिरिष गुरुङ
विवेककुमार पौडयल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मदनबहादुर के.सी. महेश श्रेष्‍ठ
चेतबहादुर महत -
खिमप्रसाद तिमिल्सिना -
गोरखा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रकाश थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सरोज गिरी -
तनहुँ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रविन पौडेल
विष्णु पराजुली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
नवलपरासी पूर्व
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
तुलसी राम भुषाल
जगन्नाथ पोख्रेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बद्री कापृ -
यदुनाथ सिग्देल -
पर्वत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रमेश पौडेल नारायण खत्री
स्याङजा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सोमबहादुर नेपाली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मकवुल मियाँ -
अर्घाखाँची
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
दुर्गा वन्जाडे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
कपिलवस्तु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
देवेन्द्रकुमार शर्मा
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुवास पाण्डे राकेश यादव
- गयादिन कुर्मी
गुल्मी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
भुवनेश्‍वर अर्याल
रामलाल पाण्डे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
दाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
गंगा चौधरी(सत्गौवा)
शसीराम चौधरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
टंकबहादुर विष्‍ट -
- -
रुपन्देही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विशाल वास्कोटा
-
प्रख्यात वन्जाडे
-
भिष्मकुमार राना
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
श्रीबहादुर कुवर मुकुन्द चालिसे
- प्रदिप पन्त
गोपाल भण्डारी खड्कबहादुर राना
- बिनय कूमार मिश्र
कमल ढकाल -
दैलेख
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
प्रेमबहादुर भण्डारी -
अछाम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
तेजप्रसाद शर्मा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
कञ्चनपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
जगदिश अवस्थी
दुर्गा दत्त पाण्डेय
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजु राम सार्की (भुल) जमान सिंह कार्की
- -
कैलाली
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रामप्रसाद रेग्मी -
डोटी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शैलेन्द्र खड्का -