मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन


उम्मेदवारहरु

जिल्ला प्रतिनिधिसभा प्रदेशसभा
इलाम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
बुद्धलाल मेचे
मनिबहादुर लिम्वू (पापो)
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अमुमं देव माक्रेहाङ प्रेमकुमार तामाङ
लछु मान राई उजितकुमार राई
उदयपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
केशरबहादुर मगर
भाष्कर राई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भुमि राज राई -
नरबहादुर थापा मगर काँसबहादुर राई
ओखलढुंगा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विर्जबहादुर थापा मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
लाक्पा शेर्पा बुद्धि मान राई
खोटाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
दिपक मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
प्रयाग राई विमला राई
झापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सन्तोष तामाङ
अकलबहादुर तामाङ
श्यामबहादुर लिम्बु
दिलिप धिमाल
सानबहादुर मेचे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सागर राई मोहन सिं. लिम्बु
देव नारायण धिमाल मंगल सिंह लिम्बु
मदनहाङ तावा यामकुमार श्रेष्ठ
भरत राई अम्बिकाबहादुर तामाङ
राजेन्द्र सुब्बा (चेम्जोङ) राम लाल राई
ताप्लेजुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विक्रम लिम्बु
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नेत्रप्रसाद ताम्लीङ (लिम्बु) सन्तबहादुर लिम्बु
तेह्रथुम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
गंगाबहादुर चोङवाङ् लिम्बु
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
क्षितिज लिम्बु सुनिल कन्दङवा
धनकुटा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विश्वामित्र लावती
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
पाँचथर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
मनकुमार गुरुङ्ग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मनकुमार गुरुङ वलबहादुर वुर्जा मगर
भोजपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
चन्द्रप्रसाद राई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अनिल राई -
मोरङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सुरज लिम्बु
नारायण विसंखे
विकेन्द्र राई
धनबहादुर लिम्बु
मोहनबहादुर राई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शिवकुमार राई ओमनाथ लिम्वु
पदमबहादुर घिसिङ रविन्द्रकुमार श्रेष्‍ठ
राम चन्द्र गुरुङ विश्व वन्धु तामाङ
विश्व राई शुभराज राई
- -
संखुवासभा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
देवेन्द्रकुमार (रिल्ली) घले
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गणेशबहादुर राई (कुलुङ) माया गुरुङ
सुनसरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रेमबहादुर श्रेष्ठ
पूर्णबहादुर गुरुङ
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
मणीकुमार राई -
सोलुखुम्बु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सौविर राई (थुलुङ)
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खेमकुमार राई शान्ती माया रानामगर
बारा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
महेन्द्र चौधरी
नुर महमद हवारी धोवी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मदनबहादुर बम्जन -
मेघ बाहादुर गोले -
सप्तरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
पदमबहादुर राना
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
सर्लाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
ईन्द्र मान वाइवा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- रुपबहादुर स्याङ्वा
बुद्धलाल रुम्‍बा -
काठमाडौं
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सीता तामाङ
कृष्ण काजी श्रेष्‍ठ
लालकुमारी थापा राना
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
ठूलोकान्‍छा लामा कुलबहादुर लामा
- -
काभ्रेपलाञ्चोक
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
कमलबहादुर लामा (तामाङ)
अचम्म लामा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चन्द्र मान लामा जनकबहादुर तामाङ
मुस्‍कान लामा सुकमान तामाड
चितवन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
कुमारी थिङ
टेकबहादुर तामाङ
फैन्द्रजंग गुरुङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
प्रेमबहादुर गुरुङ बुद्धिबहादुर घर्ति
श्रृषा गोले राजकुमार गुरुङ
रुपा थापा मगर भिमबहादुर तामाङ
दोलखा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
कुमार तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तोकबहादुर गुरुङ खडकबहादुर तमाङ
धादिङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सुमन तामाङ
धनमाया तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
धर्मराज गुरुङ मिनबहादुर थापा मगर
सालिकराम थापा मगर सन्तोषकुमार तमाङ
नुवाकोट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सुरेन्द्र तामाङ
प्रेममाया तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कर्म तमाङ दिपेश राई
चन्द्र तामाङ दिल मान तामाङ
मकवानपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
युवराज लामा
जीवन स्‍याङतान
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- नवराज ब्लोन
- युनिश मुक्तान
रसुवा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विकाश घलान
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जितमान तामाङ वाङदे घले
रामेछाप
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
भक्तबहादुर थापा मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
लालबहादुर मगर चन्द्र प्रकाश घिसिङ
ललितपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सूर्य तामाङ बल
खेमप्रसाद श्रेष्ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुरेश मार्पा तिलकबहादुर जिम्वा
- -
सिन्धुपाल्चोक
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
दावा लामा
कर्णविर स्यांवु लामा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सोमबहादुर लामा गोविन्‍द दास गुभाजु
अर्जुन तामाङ सुन जित तामाङ
सिन्धुली
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
धनकुमार राई
शान्तविर लामा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- छत्र बहादुर माझी
वोजनकुमार वल तुलसी राई
कास्की
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
यज्ञबहादुर गुरुङ
ज्ञान राज गुरुङ
गंगाकुमारी खपाङगी तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- ख्यामबहादुर गुरुङ
पदमबहादुर गुरुङ लक्ष्मण विश्‍वकर्मा
जीवनबहादुर गुरुङ मनतोष घले
गोरखा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
देवबहादुर थापा
सोमबहादुर गुरुङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गंगा बहादुर राना रामबहादुर लामा
बिपिका बराम गुरुङ रामबहादुर घले
तनहुँ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रेमबहादुर थापा
प्रविना थापा मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भिमबहादुर लामा रनबहादुर खवास
सुमन थापा मगुर नमबहादुर राना
नवलपरासी पूर्व
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रेम छिरी शेर्पा
ज्ञानबहादुर कुमाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कुमार गुरुङ टमबहादुर थापा मगर
हर्कबहादुर डिसुवा मगर लालबहादुर गुरुङ
पर्वत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
चन्द्रबहादुर पाइजा पुन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शेरबहादुर पुर्जा पुन -
म्याग्दी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
ओमराज मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दिपक पुन डेगबहादुर पुन
लमजुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विकास गुरुङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
वृखबहादुर तामाङ राज गुरुङग
वाग्लुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सहविर थापा
- ताराबहादुर घर्ति मगर
स्याङजा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
निर्मल आले
चोकबहादुर गुरुङ्
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तिरथ गुरुङ चिन्तु गुरुङ
राजु गुरुङ खर्कवहादुर थापा
अर्घाखाँची
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
पूर्ण बहादूर थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
कपिलवस्तु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
उत्तम सिंह राना
सुर्यबहादुर थापा
केशबहादुर थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जीरबहादुर राना लक्ष्मी नेपाली
जुद्धबहादुर कब्दार -
टेकबहादुर पुन तन मति रोकामगर
गुल्मी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
लोकबहादुर थापा
पदम थापा मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
श्रीप्रसाद पुन सुशिल पुन
विष्णु सारु कमल सिँजाली मगर
दाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
शोभाराम बुढा
खडकबहादुर बुढा मगर
घनश्याम चौधरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खुमबहादुर गाहा मगर टिक लाल चौधरी
श्यामबहादुर पुन राजबहादुर घर्ति मगर
जानबहादुर पुन शुशिल चौधरी
नवलपरासी पश्चिम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
दिन मायाँ गुरुङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खेमप्रसाद थापा -
- रमेश पुन
पाल्पा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
थम्मनबहादुर बुढा मगर
मनबहादुर दर्लामी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पूर्णबहादुर रुचाल लालबहादुर दर्लामी
लक्ष्मण गाहा शिवबहादुर गाहा
प्यूठान
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
मनबहादुर पुन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नुवा घर्ति मगर रुप लाल बुढा मगर
रुकुम पूर्व
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
रतनबहादुर बुढा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पुरा पुन लेखन बुढा
रुपन्देही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
शिवबहादुर गुरुङ
दिपक थापा
तेजकुमारी आले
खिलबहादुर गाहा
पम्फा सिंजाली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चन्द्रकुमारी गुरुङ बिरबहादुर गुरुङ
सानु माया पाता दर्लामी मगर जितबहादुर पुन
- रेवती सारु मगर
मेषबहादुर गाहा आज्ञाबहादुर रुचाल
नर माया मिदुन -
रुकुम पश्चिम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
हरीबहादुर पुन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
सुर्खेत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
शेरबहादुर घर्तीमगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
कैलाली
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
पदमबहादुर वुढामगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तेज बहादुर घर्ती -