राप्रपा नेपाल


उम्मेदवारहरु

जिल्ला प्रतिनिधिसभा प्रदेशसभा
उदयपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
ललकु चौधरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- मखे दमाई
झापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
देवीरमण भट्टराई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- कल्याण खड्का
- -
तेह्रथुम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
गौरीप्रसाद कन्दङवा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चन्द्रबहादुर विश्वकर्मा वमबहादुर लिम्वु
धनकुटा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सोमबहादुर घिसिङ तामाङ
पाँचथर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
मदनकुमार पोख्रेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नेत्रकुमार बस्नेत चन्द्र माया बोहरा
संखुवासभा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
टिका राम शाही
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
घाम सिं राई पदमबहादुर जोशी
सुनसरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
रामेश्‍वर साहु हल्वाई
-
सत्य नारायण राम
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भीमबहादुर लिम्बु -
सुनिलकुमार यादव सन्तोषकुमार भगत
शिव देवी सरदार जितेन्द्रकुमार सोनार
- सत्यदेव राम
धनुषा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
लक्ष्मण महतो सुडी
हुसैन कवारी
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अजिम साह मलंग -
- -
- वाशुदेव सुवेदी
बारा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
शिवप्रसाद तिमल्सीना
रबिन्द्रप्रसाद जयसवाल
राजेन्द्रप्रसाद जैसवार
रोहनकुमार
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- जोखु सा कानु
- -
बलिराम हजरा दुसाद मनोज साह तेली
- देवबावुप्रसाद कुर्मी
महोत्तरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
स‌जिव साह सोनार
शिवचन्दर यादव
गुलाबकुमारी देवी मण्डल
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रंगीता कर्ण खड्‌गप्रसाद घिमिरे
- संगिता देवी पाण्डेय
कमला देवी कोइराला ईब्राहिम साफी
- संतोषी देवी पासमान
रौतहट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सरोजकुमारी
महिन्‍द्र साह तेली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- राजेशकुमार महतो
- -
सप्तरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
नागेशरप्रसाद साह
हजरत अलि
शिवेश्‍वर रजक
कपिल देव यादव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रामअशिष शर्मा वल्देव साफी
कालीचरण राय फुदन लाल खङ खत्वे
रामकुमार यादव डोमनी देवी
तेजनारायण साह (तेली) सिल्टु साह
सिरहा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
हरि राम दास
रास लाल सिंह
-
विजय यादव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- श्‍यामकुमार यादव
महेशकुमार दास -
कृती यादव भालसैर देवी मण्डल
काठमाडौं
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
शान्तिदेवी के.सी.
महेश बास्तोला
मह्श्वर कार्की
कुमार खाकी श्रेष्ठ
राजेन्द्र थापा
१० पूर्णलाल श्रेष्ठ
-
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
द्धारिका ढुङाना सबिना श्रेष्ठ
- -
बुद्ध काजी महर्जन रिजन रम्तेल
रत्नाकुमारी श्रेष्ठ प्रधान राजन महर्जन
बिजेन्द्र महर्जन सुनिल ताम्राकार
- मिलन लामा
- राजन राउत
- बिजय थापा
काभ्रेपलाञ्चोक
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
गोविन्दराज गिरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
चितवन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सुनिलकुमार क्षेत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
दोलखा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
नवराज श्रेष्‍ठ (मिनबहादुर श्रेष्‍ठ)
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
संघर्ष थोकर शिवप्रसाद पकुवाल
नुवाकोट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
पुष्पा न्यौपाने
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- केदारप्रसाद पौडेल
भक्तपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
माधव खत्री
राजु नापित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- शान्ति भक्त वाटी
उमेश बिष्‍ट श्रीकृष्ण नेपाल
रामेछाप
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
जितेनकुमार श्रेष्ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दल विक्रम कार्की धनबहादुर कार्की
ललितपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
राजेन्द्रप्रसाद ओझा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बिनोद सिलवाल -
श्यामबहादुर महत -
सिन्धुपाल्चोक
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विरबहादुर तामाङ
दिलिप वि.क.
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
गोरखा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
कुलबहादुर बस्नेत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हरि राम अर्याल सरिता देबकोटा
सुवोध बस्न्यात सफि दिन मिया
तनहुँ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
कृष्णप्रसाद पौडेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विजयकुमार शाही -
पर्वत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
ठाकुरप्रसाद भुसाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- वालकृष्ण पौडेल
मुस्ताङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रविणकुमार शेरचन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- कर्म डोल्कर गुरुङ
म्याग्दी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दुध गीरी झलकबहादुर बाँनिया
लमजुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
टकबहादुर गुरुङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
वाग्लुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
डिल्लीप्रसाद आचार्य गोविन्द सापकोटा
स्याङजा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- गोविन्दप्रसाद उपाध्याय
अर्घाखाँची
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
खलिल मियाँ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
कपिलवस्तु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राम नरेश कलवार
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- महेन्द्र शरण सिंह
गुल्मी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
ठाकुरप्रसाद पाण्डेय
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
पाल्पा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
खडानन्द गैरे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
बाँके
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
रमेश शर्मा अर्याल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बृजेशबहादुर सिहं उत्तमकुमार गुप्‍ता
रुपन्देही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राकेश बनियाँ
सरस्वती धोवी धवल
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
अर्जुन थापा -
- उदयराजप्रसाद लोध
रोल्पा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
रामबहादुर वली क्षेत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गन्जबहादुर शाही केशर बहादुर पुन
सुर्खेत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
जिवन चन्द
वीरेन्द्राकुमारी चन्द
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
लालबहादुर गुरुङ -
मानबहादुर गाईन -
हुम्ला
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सुमन रावत
दार्चुला
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
देवबहादुर बम
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
बझाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कर्णबहादुर खड्का कृष्णबहादुर सिंह
बैतडी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
हिम्मतबहादुर चन्द
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कृषणा पन्त प्रेमबहादुर चन्द