नेपाल मजदुर किसान पार्टी


उम्मेदवारहरु

जिल्ला प्रतिनिधिसभा प्रदेशसभा
उदयपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विष्‍णुबहादुर खत्री
पुर्णबहादुर बुढाथोकी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गणेश बहादुर थापा सन्तोष तामाङ
- पृथबहादुर तामाङ
ओखलढुंगा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
कुमार तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नव राज खत्री -
खोटाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
भोजराज बस्नेत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
केशव राई ध्यानप्रसाद ढकाल
झापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
महेन्द्र खायमली
कृष्णगोपाल छुस्यावाग
विक्रम कासिछ्‌वा
रुद्रप्रसाद दाहाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सन्तकुमार तामाङ
- -
- -
- -
मोरङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
लक्ष्मीप्रसाद कवां
सुरेश कवाँ
ओमनारायण राजवातर धामी
श्यामबहादुर दर्जी
चिरञ्जिवि खतिवडा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
- -
सुनसरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
अर्जुनप्रसाद भट्टराई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
सोलुखुम्बु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
तारानाथ कटेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चेतनाथ खनाल कमलबहादुर मगर
धनुषा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
रामहृदय साह तेली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
पर्सा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
मुकेश कुशवाहा
सरोजकुमार साह
आशा काजी वनमाला
राजकुमार वनमाला
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
हकिम अंसारी साहव मिँया तेली
बारा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
मेरोलालप्रसाद यादव
महमुदिन मिया अंसारी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- चन्दनकुमार यादव
भुण्टा माझी चन्द्रीकाप्रसाद यादव
महोत्तरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजी मण्डल -
रौतहट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
बैद्यनाथप्रसाद चौधरी
दिनेशप्रसाद साह तेली
रफिक दर्जी
अनिलकुमार राम
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजदेव ठाकुर -
शेख अमिरुल हक परमान्नद राय यादव
- -
- मदन किशोर लाल कर्ण
सप्तरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
हरिशंकर पण्डित कुम्हाल
देव नारायण यादव
मखबुल मियाँ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
महावतीदेवी मलाह सुनिताकुमारी मलाह
विणा देवी यादव महिदेवप्रसाद चौधरी
अनमोल यादव भिलाई मण्डल धानुक
सर्लाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
रमाकान्त कापर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
सिरहा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सिरीया पासमान
राजकुमार पासमान
रामेश्वर साह
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हरिनारायण महतो विजयकुमार महतो
- -
- -
काठमाडौं
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
हरिशरण श्रेष्ठ
अनिल श्रेष्ठ
विशोक डंगोल
रमेश डंगोल
शैलेश डंगोल
सनक मान महर्जन
किरण महर्जन
कृष्णमाया मानन्धर
सुमन महर्जन
१० नारायण महर्जन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजमाया महर्जन चमेली महर्जन
कमलबहादुर डंगोल रामप्रसाद भट्टराई
कृष्ण दुवाल सुमित्रा श्रेष्ठ सुवाल
गणेश माया डंगोल श्याम श्रेष्ठ
अकल मान महर्जन विरबहादुर डंगोल
देवलक्ष्‍मी महर्जन श्यामकुमार महर्जन
धर्म सेन महर्जन इन्द्रकुमारी बज्राचार्य
राम देवी महर्जन हिरा काजी शाही
राजु कपाली राजेन्द्र श्रेष्‍ठ
हरिकुमार महर्जन बन्दना श्रेष्ठ
काभ्रेपलाञ्चोक
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
पूर्णसिंह तामाङ
कृष्‍णकुमार वैद्य
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
प्रज्ञान अस्तानी मगर कृष्णबहादुर तामाङ
सुर्य लाल तामाङ मुना तामाङ
चितवन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
अर्जुन प्रजा
ज्ञानेन्द्र प्रजा
पदम थापा मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कृष्णबहादुर तमाङ लिलाकुमारी प्रजा
शुशिला थापा मगर हरिप्रसाद दुवाल
- -
दोलखा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
गोपालबहादुर शिवाकोटी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कृष्ण गोविन्द लाखाजु तिर्थ रत्‍न राजचल
धादिङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विश्वअम्मर महर्जन
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पदमबहादुर तामाङ -
- शिब राम किजु
नुवाकोट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
रविन्द्र डंगोल
गणेशमान वाटांकछी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
काशी लाल डंगोल -
श्याम लामा -
भक्तपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रेम सुवाल निर्वाचित
अनुराधा थापा मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मिनबहादुर बाटा सुरेन्द्रराज गोसाई निर्वाचित
सरोज राज गोसाई रमेश व‌ैद्य
मकवानपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सान्तलाल भैल
रत्‍नप्रसाद प्रजापति
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
काशी लाल प्रजापती रमेश मान सिंह
गंगा लक्ष्मी वैद्य -
रसुवा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
रामेश्वर बासी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बाबुकाजी माकजु तुल्सी राम ग्वाछा
रामेछाप
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
हरिकृष्ण श्रेष्ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नारायण मान वनमाला बद्री माक
ललितपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
कविन्द्र डंगोल
राजवीर डंगोल
निरज लवजू
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बुद्ध लामा मन्दिप महर्जन
महन्त महर्जन महेन्द्र बम्हचार्य
अशोक महर्जन नरेश महर्जन
सिन्धुपाल्चोक
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
हरिलक्ष्मी दनेखू
लक्ष्मीप्रसाद कुसी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
श्याम लाल शाक्य -
रत्‍न काजी नायभारी राज मती लवजु
सिन्धुली
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
चित्रलाल श्रेष्ठ
रामेश्‍वरी कोजु
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कृष्ण सुन्दर मचामसि राजा राम बासी
संगिता दुवाल लक्ष्मण ग्वाछा
कास्की
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राजेन्द्र माक
पशुपति प्रजापती
बलराम सिबन्जार
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
गोरखा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
लिलाकुमारी बुढाथोकी
प्रलाद लामिछाने
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
तनहुँ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राम कृष्ण त्वायना
राम हरि गोरा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
लमजुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राजेन्द्रप्रसाद प्रजापति
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
अर्घाखाँची
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सुतेज दुवाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
कपिलवस्तु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
यमलाल चौधरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
गुल्मी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
पदम रसाईली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
दाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
गणेश भक्त खर्बुजा
आसा राम वैद्य
वीरबहादुर चौधरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
नवलपरासी पश्चिम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
कृष्ण गोविन्द खाइजु
विन्दुकुमारी थारु
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
पाल्पा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
शिव सुन्दर धुख्वा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
माधव अधिकारी -
बर्दिया
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
हरिलाल न्यौपाने
धर्म राज जैसी आचार्य
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तुल्सीप्रसाद आचार्य अंजिरबहादुर शाही
सावित्रा थापा वालि थापा
बाँके
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
नवीनकुमार शाही
बखतबहादुर थापा
नगेन्द्रबहादुर बुढाक्षेत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जय प्रकाश चौधरी हिराबहादुर शाहि
डिल्लीबहादुर पून प्रकाश शाह
जयबहादुर बुढा मोहन लाल थापा
रुपन्देही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
तुल्सी राम धुख्वा
हरि सुन्दर बासी
सरु वि. क.
हिम लाल पाण्‍डे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
जगीलाल थापा -
रोल्पा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
नातीभाइ ह्‍योम्बा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
कालिकोट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
खड्गराज शाही
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रबिन्द्रबहादुर शाही जनकबहादुर बिष्‍ट
जुम्ला
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
डिल्लीप्रसाद काफ्ले
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजेश्वर देवकोटा बिर्षबहादुर रावत
दैलेख
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रकाश गुरुङ
केसेन्द्र प्रकाश कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जगतबहादुर वली लक्ष्मीकुमारी सिंह
मदनकुमार भण्डारी जयबहादुर थापा
सुर्खेत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रेमकुमार थापा
तुल्छी खडका
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पुष्पराज राना मनकली रामजाली
विजु कला राना गगन कामी
अछाम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
झंकरबहादुर शाही
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
कञ्चनपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
नन्‍दा देवी जोशी
सिता राम राना
जानकी देवी गिरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भागरथी देवी रावल हर्कबहादुर क्षेत्री
भरतबहादुर रावल संजित सिंह राना
सुरेन्द्र दमाइ लक्ष्‍मण रोकाया
कैलाली
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
धनबहादुर मगर
रमेशकुमार रावल
गंगादेवी पौडेल
सिताराम पण्डिल
नन्दाकुमारी दर्लामीमगर (राना)
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विष्णाकुमारी थापामगर गगनबहादुर थापामगर
लक्ष्मी पुन मगर दिपा विष्ट
रन्जनाकुमारी सिंह खगेन्द्रबहादुर शाही
- -
- रामबहादुर दर्लमी मगर
दार्चुला
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
श्री विश्‍व राम दुवाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
बैतडी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
कृष्णप्रसाद गोसाई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -