निर्वाचन विवरण

प्रदेश ५

पार्टीविजयीअगाडि
एमाले४३
नेपाली कांग्रेस३३
माओवादी केन्द्र१९
अन्य१३
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

प्रदेश ७

पार्टीविजयीअगाडि
एमाले३९
नेपाली कांग्रेस३८
माओवादी केन्द्र१०
अन्य
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

बर्दियाबाँकेरोल्पादाङकपिलवस्तुरुपन्देहीपाल्पाअर्घाखाँचीप्यूठानगुल्मी डोल्पाजुम्लामुगूहुम्लारुकुम(प्र.६)जाजरकोटकालिकोटदैलेखसल्यानसुर्खेत मुस्ताङमनाङम्याग्दीकास्कीलमजुङवाग्लुङपर्वतस्याङजातनहुँनवलपरासी(प्र.४)गोरखाकाभ्रेपलान्चोकसिन्धुपाल्चोकधादिङनुवाकोटरसुवाचितवनमकवानपुरसिन्धुलीरामेछापदोलखाकाकैलालीकंचनपुरडोटीअछामडडेलधुराबाजुराबैतडीदार्चुलाबझाङपर्सावारासप्तरीरौतहटसिराहामहोत्तरीधनुषासर्लाही सुनसरीउदयपुरमोरंगझापाओखलढुंगाईलामधनकुटाखोटाङभोजपुरतेहथुमताप्लेजुङसंखुवासभापाँचथरसोलुखुम्बुrart
  • दोस्रो चरण:
  • प्रदेश १
  • प्रदेश ५
  • प्रदेश ७

दोस्रो चरण
जिल्लापार्टी(मेयर/प्रमुख मात्र)
अछाम नेपाली कांग्रेस ५ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
अर्घाखाँची नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
माओवादी केन्द्र १ विजयी / ० अगाडि
ईलाम एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
उदयपुर एमाले ६ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस १ विजयी / ० अगाडि
ओखलढुंगा नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
कंचनपुर एमाले ५ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस २ विजयी / ० अगाडि
कपिलवस्तु नेपाली कांग्रेस ५ विजयी / ० अगाडि
अन्य ३ विजयी / ० अगाडि
कैलाली एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
खोटाङ एमाले ५ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
गुल्मी एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
झापा एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ५ विजयी / ० अगाडि
डडेलधुरा नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
एमाले २ विजयी / ० अगाडि
डोटी एमाले ५ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
ताप्लेजुङ एमाले ५ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
तेहथुम एमाले ५ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस १ विजयी / ० अगाडि
दाङ एमाले ६ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
दार्चुला नेपाली कांग्रेस ५ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
धनकुटा एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ० विजयी / ० अगाडि
नवलपरासी (प्र. ५) नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
एमाले २ विजयी / ० अगाडि
पाँचथर नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
पाल्पा एमाले ६ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
प्यूठान नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
बझाङ एमाले ८ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
बर्दिया माओवादी केन्द्र ३ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
बाँके एमाले ४ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस २ विजयी / ० अगाडि
बाजुरा नेपाली कांग्रेस ६ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
बैतडी नेपाली कांग्रेस ६ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
भोजपुर नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
एमाले ४ विजयी / ० अगाडि
मोरंग नेपाली कांग्रेस ९ विजयी / ० अगाडि
एमाले ५ विजयी / ० अगाडि
रुकुम (प्र. ५) माओवादी केन्द्र ३ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ० विजयी / ० अगाडि
रुपन्देही एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
अन्य ६ विजयी / ० अगाडि
रोल्पा माओवादी केन्द्र ७ विजयी / ० अगाडि
एमाले २ विजयी / ० अगाडि
संखुवासभा नेपाली कांग्रेस ५ विजयी / ० अगाडि
एमाले ५ विजयी / ० अगाडि
सुनसरी नेपाली कांग्रेस ६ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
सोलुखुम्बु एमाले ४ विजयी / ० अगाडि
माओवादी केन्द्र ३ विजयी / ० अगाडि

पहिलो चरण
जिल्लापार्टी(मेयर/प्रमुख मात्र)
काठमाण्डौ एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
काभ्रेपलान्चोक एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
कालिकोट माओवादी केन्द्र ५ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
कास्की एमाले ४ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस १ विजयी / ० अगाडि
गोरखा नेपाली कांग्रेस ९ विजयी / ० अगाडि
माओवादी केन्द्र २ विजयी / ० अगाडि
चितवन एमाले ४ विजयी / ० अगाडि
माओवादी केन्द्र २ विजयी / ० अगाडि
जाजरकोट एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस २ विजयी / ० अगाडि
जुम्ला नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
माओवादी केन्द्र ३ विजयी / ० अगाडि
डोल्पा एमाले ४ विजयी / ० अगाडि
माओवादी केन्द्र २ विजयी / ० अगाडि
तनहुँ नेपाली कांग्रेस ६ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
दैलेख एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
दोलखा एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस २ विजयी / ० अगाडि
धादिङ एमाले ८ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
नवलपरासी (प्र. ४) नेपाली कांग्रेस ६ विजयी / ० अगाडि
एमाले २ विजयी / ० अगाडि
नुवाकोट नेपाली कांग्रेस ७ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
पर्वत एमाले ४ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
भक्तपुर एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
अन्य १ विजयी / ० अगाडि
मकवानपुर एमाले ६ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस २ विजयी / ० अगाडि
मनाङ नेपाली कांग्रेस २ विजयी / ० अगाडि
एमाले २ विजयी / ० अगाडि
मुगू नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
एमाले १ विजयी / ० अगाडि
मुस्ताङ नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
एमाले १ विजयी / ० अगाडि
म्याग्दी नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
एमाले २ विजयी / ० अगाडि
रसुवा नेपाली कांग्रेस २ विजयी / ० अगाडि
एमाले २ विजयी / ० अगाडि
रामेछाप एमाले ५ विजयी / ० अगाडि
माओवादी केन्द्र २ विजयी / ० अगाडि
रुकुम (प्र. ६) माओवादी केन्द्र ६ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ० विजयी / ० अगाडि
लमजुङ एमाले ५ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस २ विजयी / ० अगाडि
ललितपुर नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
एमाले २ विजयी / ० अगाडि
वाग्लुङ नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
एमाले ४ विजयी / ० अगाडि
सल्यान एमाले ४ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
सिन्धुपाल्चोक एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
सिन्धुली नेपाली कांग्रेस ३ विजयी / ० अगाडि
माओवादी केन्द्र ३ विजयी / ० अगाडि
सुर्खेत नेपाली कांग्रेस ६ विजयी / ० अगाडि
एमाले ३ विजयी / ० अगाडि
स्याङजा एमाले ७ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस ४ विजयी / ० अगाडि
हुम्ला माओवादी केन्द्र ४ विजयी / ० अगाडि
नेपाली कांग्रेस २ विजयी / ० अगाडि