स्वतन्त्र


उम्मेदवारहरु

जिल्ला प्रतिनिधिसभा प्रदेशसभा
इलाम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
निमातेन्जीङ शेर्पा
जुनु माखिम
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- हर्कप्रसाद साम्‍वा
उदयपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राम श्रेष्‍ठ चौधरी
राममणि पौडेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जयप्रसाद सुबेदी उधवबहादुर घिमिरे
- -
ओखलढुंगा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- टंक नाथ अधिकारी
खोटाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
जयन्द्रकुमार राई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कुमारप्रसाद भट्टराई -
झापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
बिकास राजवंशी
खेमराज दहाल
मनोरथ राजवंशी
नन्दराज राई
रामचन्द्र बानिया
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- हिराप्रसाद पोखरेल
राजु प्रसाई अनिरुद्र तिम्सिना
जमालुदिन मिया त्रिलोचन मैनाली
रमेशप्रसाद आचार्य केहरसिंह बस्नेत
इन्दीरा देवी दाहाल धिरज बज्राचार्या
ताप्लेजुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
हरिप्रसाद बराल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मिनाकुमारी गुरुङ -
तेह्रथुम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
शुसन चोङवाङ लिम्बु
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खगेन्द्र कटुवाल मानध्वज इस्वेा
धनकुटा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
हेमराज भण्डारी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- वालनन्‍द दाहाल
पाँचथर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
दलबहादुर आङदेम्बे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
इन्दिरा धौराली -
भोजपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
शक्तिराज राई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
उत्तमकुमार चापागाई सुर्यप्रसाद राई
मोरङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
तिलकबहादुर मगर
विशेश्‍वर ऋषिदेव
शिवकुमार पौडेल
देव नारायण विश्‍वास
मोहमदरेजा हुसैन
सुशील खड्का
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खड्गबहादुर थापा दिपक राई
शमसेरबहादुर कार्की बिष्णुबहादुर थापा
धनबहादुर कार्की निरकुमार बुढाथोकि
प्रदुमन चौधरी भिमबहादुर राजवंशी
कलानन्द साह सुडी नरेशकुमार लाभ
रुकमणी खवास चौधरी गोपालप्रसाद रेग्मी
संखुवासभा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रविन कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विरेन्द्रकुमार राई छिरिङ शेर्पा
सुनसरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
कुमार कार्की
बाबुराम सुबेदी
कुमारी उराव
केशव उराँव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुमित्रा राई राजन बस्नेत
अनिलकुमार खड्का विनोदकुमार मेहता
चतुरलाल चौधरी प्रदीपकुमार चौधरी
राजु मण्डल रघुनाथ महतो कोइरी
धनुषा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
लक्ष्‍मेसर साह
न्यास यादव
जीवन साह तेली
हरि किशोर यादव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अविनाश पटेल राजकुमार अधिकारी मण्डल
चन्द्र दिपकुमार यादव कासिन्‍द्र यादव
वैद्यनाथ पंडित रघुवा साह
राम भरोसकुमार यादव शिव शंकर यादव
पर्सा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
नौशाद अंसारी
उमेश बरै
महमद अली अकबर अंसारी
हेतुला मिया मंसुरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कृष्णप्रसाद कुर्मी पुन्देश्‍वरप्रसाद यादव
गोपीचन्‍दप्रसाद यादव धुरेन्द्र सहनी
लङड मिया अंसारी डादु साह तेली
विरेन्द्रप्रसाद यादव विरेन्द्र ठाकुर हजाम
बारा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
चनकराज भट्टराई
शम्भुप्रसाद साह
दिनेश्‍वर झा
रामश्रेयप्रसाद कुसवाह
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
एकबहादुर श्रेष्‍ठ कमरुल्लाह अंसारी
कामेश्‍वरप्रसाद यादव सुशिलकुमार पंडित
ध्रुवप्रसाद यादब प्रमिला गिरी
महेन्द्रप्रसाद थारु राजु देवान
महोत्तरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राम प्रगास महतो
अजयकुमार महतो
कुलभुषण शेखर शर्मा
कामेन्‍द्रकुमार कमल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजनप्रसाद ढुंगाना रामवृक्ष सदा मुसहर
दिपेन्‍द्रकुमार यादव राजकुमार यादव
अवधेशकुमार झा सुनिलकुमार झा
राम दरस राय राम स्नेही पंडीत
रौतहट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
मोहम्मद जियाउल हक
शेख यार महमद
विरेन्द्र साह कलवार
अजयकुमार
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बाबुलाल साह कानु दिनेशकुमार यादव
पंकजकुमार सिन्‍हा सुरेन्द्रप्रसाद यादव
राधा कृष्ण मैनाली देबेन्द्रकुमार चौधरी
संजय महरा संजय यादव
सप्तरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
फजिल मंसुरी
चित्तनारायण यादव
दिपेन्द्रकुमार साह
मो. कासिम मिया
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हेमराज तातेड अरुणकुमार यादव
रजत सिंह दुर्गानन्द यादव
महेन्द्रप्रसाद चौधरी राधेश्याम पंडित
महेन्द्रप्रसाद चौधरी अनिरुद्धकुमार सिंह निर्वाचित
सर्लाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
दिपेशकुमार कार्कि
राम नाथ साह
अभिषेक प्रसाद साह
गनेशप्रसाद सिंह
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मनोजकुमार सिंह राजकुमारी माझी
कौशल किशोर यादव नागेन्द्रकुमार चौधरी
बुद्धिप्रसाद विमली सरोजकुमार राय
दिपेन्द्रकुमार यादव अनिता देवी
सिरहा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
गोविन्दकुमार चौधरी
सुरेशकुमार कार्की
सुमित श्रेष्ठ
अन्जनी राई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुरेशकुमार यादब अनिरुद्रप्रसाद मंडल
रामपृत यादव प्रभासकुमार राय
राम अ‍ौतार महतो निरजकुमार
राधे श्याम यादव ललन देव यादव
काठमाडौं
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
खुमकला लामिछाने
प्रकाश अधिकारी
केदार नाथ मिश्र
अर्जुनकुमार प्रसाई
सुशान्त श्रेष्ठ
सानु कान्छा महर्जन
रविन्द्रकुमार श्रेष्ठ
दीपकप्रसाद खनाल
मधु कार्की
१० राजकुमार थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जानकी पन्थी शंकरप्रसाद ओझा
गुणराज प्याकुरेल मदनबहादुर ठकुरी
दिपेन्‍द्र लामा अर्जुनप्रसाद पुडासैनी
इन्द्रबहादुर लामा कृष्णकुमार भट्टराई
शान्ता कार्की कृष्णबहादुर तामाङ
सरिता कामी सपना सि‌खडा
सर्वज्ञ बज्राचार्य दिनेश लामा
विजयकुमार मानन्धर चिरञ्जीवी खनाल
अमर गोपाल श्रेष्‍ठ सुर्यकुमार कार्की
सुरेन्द्र महर्जन सूर्यबहादुर महर्जन
काभ्रेपलाञ्चोक
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राजन घोरासाइने
स्वयम्भुराज शाक्य
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- दुर्गाबहादुर घर्ति
- -
चितवन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
जीवन तमाङ
अंगुर पन्त
राजन सापकोटा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
श्याम कार्की शिशिर खतिवडा
तिलकबहादुर थापा मगर अप्सरा अधिकारी
लक्ष्मी शर्मा कृष्णप्रसाद अधिकारी
दोलखा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
टंकबहादुर खाती
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रत्‍नबहादुर आपगाई नवराज खरेल
धादिङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
अर्जुन तिमल्सेना
रुद्रबहादुर गेलाङ मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
माधवप्रसाद खतिवडा देवेन्द्रप्रसाद शर्मा
दयाराम लंसाल देवीकुमारी बुर्लाकोटी
नुवाकोट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
जितेन्द्रसिं ठकुरी
विनोदकुमार तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- डोलबहादुर घले
देबेन्‍द्र न्‍यौपने सिग राज लामा
भक्तपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
पुष्पराम गेलाल
सुर्वण थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दश राम श्रेष्ठ इन्द्रप्रसाद राजलवट
मान काजी तामाङ सरस्वती थापा
मकवानपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
आइतराम तामाङ
प्रदीप कालाखेती
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जिवन गोले प्रकाश घिमिरे
पदमबहादुर लामा खुशी लाल प्रजा
रसुवा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
लिलाबहादुर न्यौपाने
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सिदर याङजेन लामा चेसाम तमाङ
रामेछाप
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विक्रम राना
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अरुण कार्की -
ललितपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
शैलेन्द्र विष्ट
ऋषिराज भेटवाल
सञ्जय महर्जन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दिपेशकुमार खत्री श्रीलाल भोम्जन
रुपा सुवेदी ज्ञानी शोभा महर्जन
अजय अछामी विपिन शाह
सिन्धुपाल्चोक
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
मुकुन्द श्रेष्ठ
बद्रीप्रसाद चौलागाईं
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- भक्‍तबहादुर भण्डारी
- -
सिन्धुली
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
रामहरि बुढाथोकी
भुपेन्द्र विश्‍वकर्मा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अन्पु अधिकारी -
- -
कास्की
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सौगात जि सी
तारानाथ सुवेदी
टंकप्रसाद अधिकारी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विश्‍व राज पौडेल -
निशा थापा गुरुङ श्रमिक घर्तीक्षेत्री
कोमलप्रसाद शर्मा बाँस्तोला -
गोरखा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
बिष्णु पुडासैनी
गणेश देवकोटा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राम शरण आचार्य डाकबहादुर पराजुली
विलबहादुर तमाङ लामा हरि पोखरेल
तनहुँ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
बेलबहादुर दरै
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हरि राज जोशी -
नवलपरासी पूर्व
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सुर्यप्रसाद सापकोटा
रामप्रसाद आचार्य
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजेन्‍द्रप्रसाद उपाध्‍याय चोक नारायण काफ्ले
योग मल्ल ठकुरी सुरेश कुमाल
पर्वत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
सावित्री शर्मा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
माया देवि पौडेल बसन्तकुमार श्रेष्‍ठ
मनाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- राजिव गुरुङ निर्वाचित
म्याग्दी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
खीलबहादुर बरुवाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- देविन्द्र फगामी
लमजुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
चन्दन वस्याल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
वाग्लुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
चन्द्रबहादुर क्षेत्री
डिलबहादुर कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दिपेन्द्र हमाल -
प्रकाश घर्ति मगर नरबहादुर गुरुङ
स्याङजा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
लोकबहादुर दमै
चिरन्जीवी पाण्डेय
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दुर्गा दत्त भुसाल -
धनबहादुर गुरुङ -
अर्घाखाँची
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बसन्त के .सी बाबुराम रोका मगर
कपिलवस्तु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
योगेश क्षेत्री
विजय नन्द चौवे
धर्म किशोर मुराउ मौर्य
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विनोदकुमार पन्त क्षेत्री मजिबुर रहमान मुसलमान
मुहम्मद हुसेन चौधरी कबुतरी बरइनी
ओम प्रकाश जि.सी. अब्दुल करीम मुसलमान
गुल्मी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
कमला श्रेष्ठ
तेजेन्द्रबहादुर महत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चित्रबहादुर थापा मगर गगन के.सी.
नित्यानन्द पाण्डे बलबहादुर अधिकारी क्षेत्री
दाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
चन्द्रमणी न्यौपाने
भुपनाथ अर्जेल
तिलक खड्का
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
रेशमबहादुर चौधरी -
सुमन बस्याल भुपबहादुर बि.क.
नवलपरासी पश्चिम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
भक्तबहादुर काम्‍मु
विजयकुमार अग्रहरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तिलबहादुर पुन नरसिंह यादव
दिलिप पाण्डे अर्जुन यादव
पाल्पा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
नारायण न्यौपाने
जीवलाल सुवेदी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
प्यूठान
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
दानप्रसाद सुबेदी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- माधव के.सी.
बर्दिया
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
देवीप्रसाद तिवारी
लालविर चौधरी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सुभाषकुमार पोखरेल
- -
बाँके
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
प्रदिपकुमार शाह
समसुल हक राई
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तीर्थ राज डि‌ सी अमर जंग शाह
राजकुमार रौनियार विनोदकुमार कर्ण
दलबहादुर सुनार शिव सपकोटा
रुकुम पूर्व
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
चन्द्रराज झाक्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दुतकुमार पुन मगर पूर्णजंग सिंह
रुपन्देही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
धनराज भुर्तेल
केशब बस्याल
गुडिया पथरकट्ट
अनूपकुमार यादव
गोविन्दप्रसाद पाण्डेय
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अमृत अर्याल राजुप्रसाद तिवारी
नारायण रेश्मी थापा अमृत भुसाल
मोहम्मद अली फकीर भिमप्रसाद थारु
- शंकर न्यौपाने
देबी लाल पौडेल एकरामुद्दिन खान
रोल्पा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- दिपेन्द्रकुमार पुन मगर निर्वाचित
कालिकोट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
काशीचन्द्र बराल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- लक्ष्मणबहादुर वम
जाजरकोट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
नरबहादुर कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कमानबहादुर खड्का -
जुम्ला
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
डा.कलबहादुर रोकाया
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
देबेन्द्रबहादुर शाही निर्वाचित धनबहादुर बस्नेत
डोल्पा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
वीरबहादुर रोकाया
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
दैलेख
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
निरखबहादुर थापा
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चित्रबहादुर खत्री टेकबहादुर खान
पुरुषोत्तम रिजाल -
मुगु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
भीमचन्द्र हमाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मानबहादुर ऐडी जगतबहादुर धामी
रुकुम पश्चिम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
राजन पाण्डे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
सल्यान
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
जुद्धबहादुर सिंह
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तुले सुनार निर्मल सिंह
सुर्खेत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- देवबहादुर चन्द
रामप्रसाद भुसाल -
हुम्ला
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मङगलबहादुर शाही -
अछाम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
महेन्द्रबहादुर बोगटी
चन्द्रप्रसाद ढुंगाना
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- नृपबहादुर बिष्ट
कञ्चनपुर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
जगतबहादुर सायर
-
शुभाष सिह धामी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भक्‍तबहादुर अधिकारी टेकबहादुर साउद
गिरी राज पाण्डेय -
पिताम्बर जोशी भिमबहादुर कुमाल
कैलाली
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
विजयराज सिंह मयाल
-
रमेश आचार्य
मेख राज जोशी
सत्य राज उपाध्याय
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सन्तोष कठरीया चक्रबहादुर चौधरी
- भरतकुमार शाही
- मोहनबहादुर शाही
प्रेमबहादुर शाह भगवती ओझा
रमेशकुमार बस्नेत क्षितिज भण्‍डारी
डडेल्धुरा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
लालबहादुर कठायत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
महेश सिंह धामी तेजबहादुर कठायत
डोटी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
नरेन्द्रबहादुर खडका
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
दार्चुला
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
-
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शंकरसिंह धामी -
बझाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
रामचन्द्र राना
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- गणेश बहादुर भण्डारी
बाजुरा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
टेकबहादुर बडुवाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- जनकबहादुर रावल
बैतडी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार
केशवबहादुर चन्द
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हरि मोहन भण्डारी -