इलाम |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
निमातेन्जीङ शेर्पा |
२ |
जुनु माखिम |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
- |
- |
हर्कप्रसाद साम्वा |
|
उदयपुर |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
राम श्रेष्ठ चौधरी |
२ |
रामकुमार राई |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
कुमार खड्का |
उधवबहादुर घिमिरे |
- |
- |
|
ओखलढुंगा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
- |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
टंक नाथ अधिकारी |
|
खोटाङ |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
जयन्द्रकुमार राई |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
धर्मराज पोखरेल |
- |
|
झापा |
|
|
ताप्लेजुङ |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
हरिप्रसाद बराल |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
मिनाकुमारी गुरुङ |
- |
|
तेह्रथुम |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
शुसन चोङवाङ लिम्बु |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
खगेन्द्र कटुवाल |
मानध्वज इस्वेा |
|
धनकुटा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
हेमराज भण्डारी |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
वालनन्द दाहाल |
|
पाँचथर |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
बालकृष्ण काफ्ले |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
इन्दिरा धौराली |
- |
|
भोजपुर |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
शक्तिराज राई |
|
|
मोरङ |
|
|
संखुवासभा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
प्रविन कार्की |
|
|
सुनसरी |
|
|
धनुषा |
|
|
पर्सा |
|
|
बारा |
|
|
महोत्तरी |
|
|
रौतहट |
|
|
सप्तरी |
|
|
सर्लाही |
|
|
सिरहा |
|
|
काठमाडौं |
|
|
काभ्रेपलाञ्चोक |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
राजन घोरासाइने |
२ |
बोधनाथ न्यौपाने |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
बिश्वेश्वर बन्जारा |
- |
- |
|
चितवन |
|
|
दोलखा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
टंकबहादुर खाती |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
रामजी तामाङ |
दावा तमाङ |
|
धादिङ |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
जनक भट्टराई |
२ |
सरोज बुढाथोकी |
|
|
नुवाकोट |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
राजकुमार बस्नेत |
२ |
सुर्दशन पुडासैनी |
|
|
भक्तपुर |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
गोकर्णप्रसाद गेलाल |
२ |
सुमन कार्की |
|
|
मकवानपुर |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
आइतराम तामाङ |
२ |
प्रदीप कालाखेती |
|
|
रसुवा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
लिलाबहादुर न्यौपाने |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
सिदर याङजेन लामा |
चेसाम तमाङ |
|
रामेछाप |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
आङछोङबा शेर्पा |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
अरुण कार्की |
- |
|
ललितपुर |
|
|
सिन्धुपाल्चोक |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
भक्तबहादुर भण्डारी |
- |
- |
|
सिन्धुली |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
अन्पु अधिकारी |
- |
- |
- |
|
कास्की |
|
|
गोरखा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
बिष्णु पुडासैनी |
२ |
गणेश देवकोटा |
|
|
तनहुँ |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
- |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
रामबहादुर थापा |
- |
|
नवलपरासी पूर्व |
|
|
पर्वत |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
अरुण पौडेल |
|
|
मनाङ |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
- |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
राजिव गुरुङ निर्वाचित |
|
म्याग्दी |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
नविन जी.सी. |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
देविन्द्र फगामी |
|
लमजुङ |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
चन्दन वस्याल |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
- |
|
वाग्लुङ |
|
|
स्याङजा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
लोकबहादुर दमै |
२ |
सागर ढकाल |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
दुर्गा दत्त भुसाल |
- |
धनबहादुर गुरुङ |
- |
|
अर्घाखाँची |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
- |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
विकरम खनाल |
खेतु लाल उपाध्याय |
|
कपिलवस्तु |
|
|
गुल्मी |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
सुधन न्यौपाने |
२ |
नारायण भट्टराई |
|
|
दाङ |
|
|
नवलपरासी पश्चिम |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
देवी वि .क |
२ |
मकसद धुनिया |
|
|
पाल्पा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
विपिन कडेल |
२ |
उपेन्द्रराज गहिरे |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
- |
- |
- |
|
प्यूठान |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
दानप्रसाद सुबेदी |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
माधव के.सी. |
|
बर्दिया |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
देवीप्रसाद तिवारी |
२ |
लालविर चौधरी निर्वाचित |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
सुभाषकुमार पोखरेल |
- |
- |
|
बाँके |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
प्रदिपकुमार शाह |
२ |
राहुल जयसवाल |
३ |
- |
|
|
रुकुम पूर्व |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
चन्द्रराज झाक्री |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
दुतकुमार पुन मगर |
केशव रावल |
|
रुपन्देही |
|
|
रोल्पा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
- |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
दिपेन्द्रकुमार पुन मगर निर्वाचित |
|
कालिकोट |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
धनप्रसाद पाण्डे |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
लक्ष्मणबहादुर वम |
|
जाजरकोट |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
नरबहादुर कार्की |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
कमानबहादुर खड्का |
- |
|
जुम्ला |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
डा.कलबहादुर रोकाया |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
देबेन्द्रबहादुर शाही निर्वाचित |
धनबहादुर बस्नेत |
|
डोल्पा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
वीरबहादुर रोकाया |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
- |
|
दैलेख |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
गोपाल नेपाली |
२ |
- |
|
|
मुगु |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
भीमचन्द्र हमाल |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
मानबहादुर ऐडी |
जगतबहादुर धामी |
|
रुकुम पश्चिम |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
तारक के.सी. |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
- |
|
सल्यान |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
जुद्धबहादुर सिंह |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
तुले सुनार |
निर्मल सिंह |
|
सुर्खेत |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
- |
२ |
- |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
देवबहादुर चन्द |
रामप्रसाद भुसाल |
- |
|
हुम्ला |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
- |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
मङगलबहादुर शाही |
- |
|
अछाम |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
हिकमत कुँवर |
२ |
चन्द्रप्रसाद ढुंगाना |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
- |
- |
नृपबहादुर बिष्ट |
|
कञ्चनपुर |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
हरिनादेवी भट्ट |
२ |
- |
३ |
शारदादेवी चन्द |
|
|
कैलाली |
|
|
डडेल्धुरा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
सागर ढकाल |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
महेश सिंह धामी |
ताराप्रसाद जोशी निर्वाचित |
|
डोटी |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
राजप्रसाद जोशी |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
- |
|
दार्चुला |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
- |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
शंकरसिंह धामी |
- |
|
बझाङ |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
डम्मरबहादुर खड्का |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
गणेश बहादुर भण्डारी |
|
बाजुरा |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
टेकबहादुर बडुवाल |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
- |
जनकबहादुर रावल |
|
बैतडी |
निर्वाचन क्षेत्र |
उम्मेदवार |
१ |
मानसिंह विष्ट |
|
उम्मेदवार (क) |
उम्मेदवार (ख) |
हरि मोहन भण्डारी |
- |
|